II Ogólnopolskie Forum Dyrektorów Finansowych

KONFERENCJA

Strategiczna rola CFO w dobie globalnych zmian

Warszawa

Airport Hotel Okęcie, ul. Komitetu Obrony Robotników 24

27-28 października 2020

POBIERZ BROSZURĘ

II Ogólnopolskie Forum Dyrektorów Finansowych przed nami. Już 27 i 28 października 2020 spotkamy się z Państwem, a tematem przewodnim tegorocznego Forum będzie strategiczna rola CFO w dobie globalnych zmian gospodarczych.


Tegoroczna edycja będzie złożona z dwóch głównych bloków tematycznych. Pierwszego dnia Forum skupimy się na strategicznej roli CFO, ale również na budowaniu strategii całej organizacji w zmiennym otoczeniu gospodarczym czy zwiększeniu stabilności organizacji. Drugi dzień poświęcimy na zagadnienia podatkowe - omówimy wprowadzone i planowane zmiany w zakresie podatków, które mają niebagatelny wpływ na funkcjonowanie organizacji. W dużej mierze skupimy się na wpływie systemu podatkowego na płynność finansową organizacji.


Forum będzie znakomitą okazją do tego, by pogłębić swoją wiedzę, uzyskać odpowiedź na pytania od doświadczonych ekspertów, ale również nawiązać liczne relacje biznesowe.


Zachęcam Państwa do zapoznania się z programem wydarzenia.

Do zobaczenia podczas Forum!


Rafał Szary

Project Manager

Infor PL SA

Czym jest II Ogólnopolskie Forum Dyrektorów Finansowych?

 • Jedno z najważniejszych spotkań Dyrektorów Finansowych i Managerów działów podatkowych w Polsce
 • Platforma wymiany wiedzy między znakomitymi ekspertami
 • Miejsce do nawiązania licznych relacji biznesowych
 • "Must-have" każdego Dyrektora Finansowego i Managera działu podatków!

Kto powinien wziąć udział

 • Dyrektor Finansowy, CFO
 • Manager Działu Finansowego
 • Dyrektor/Manager Działu Podatków
 • Tax Manager

Dlaczego warto dołączyć do nas?

 • Zaprosimy Państwa do udziału w panelu dyskusyjnym, podczas którego przedyskutujemy, jak w obecnej sytuacji powinna zmienić się rola CFO
 • Przedstawimy wprowadzone i planowane zmiany w zakresie podatków VAT i CIT
 • Omówimy kwestie wsparcia dla firm i ich wpływu na sytuację finansową i podatkową
 • Zapoznają się Państwo ze wskazówkami, jak zabezpieczyć organizację i dokonać jej transformacji na sytuację globalnego kryzysu
 • Zagwarantujemy doborowe towarzystwo do dyskusji i nawiązywania nowych relacji biznesowych
 • Zaprosimy do rozmów z partnerami spotkania, którzy będą mieli dla Państwa bardzo ciekawe rozwiązania
 • Stworzymy znakomitą platformę wymiany wiedzy dla Dyrektorów Finansowych i Managerów Działów Finansowych i Podatkowych
 • Zaprosimy do wystąpienia jednego z czołowych polskich ekonomistów

PROGRAM

27 października 2020 (wtorek)

8:30 - 9:00

Rejestracja uczestników

Witamy podczas konferencji. Zapraszamy do rejestracji.

9:00 - 16.30

STRATEGICZNA ROLA CFO

RAMOWY PROGRAM DNIA I

Szczegółowy program zaprezentujemy wkrótce!

 • DYSKUSJA PANELOWA: Jak zmieni się rola CFO w obecnym otoczeniu biznesowym: transformacja, cyfryzacja, zmiany w globalnej gospodarce
 • Polityka spójności na lata 2021-2027
 • Krok w kierunku cyfryzacji i automatyzacji: dlaczego wciąż spędzamy więcej czasu na tradycyjnych działaniach niż na nowych trendach cyfrowych? Wykorzystanie mocy technologii, automatyzacji, sztucznej inteligencji i robotyki
 • Dane, analityka, strategia… Co zrobić, aby efektywnie wykorzystać twarde dane sprawozdawcze w analizach potrzebnych do opracowania dynamicznej, realistycznej strategii korporacyjnej?
 • Jak skupić się na budowaniu długoterminowej wartości, jednocześnie osiągając krótkoterminowe cele w zakresie wyników, które zarząd i inwestorzy chcą widzieć?
 • Co jest kluczem do dobrych relacji między dyrektorem finansowym a dyrektorem generalnym
 • Rola CFO w zarządzaniu ryzykiem w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego
 • Zwiększenie stabilności organizacji w obliczu zmieniających się warunków gospodarczych i politycznych

16:30

Zakończenie pierwszego dnia konferencji

28 października 2020 (środa)

8:30 - 9:00

Rejestracja uczestników

Witamy podczas konferencji. Zapraszamy do rejestracji.

9:00 - 16.30

ZMIANY W SYSTEMIE PODATKOWYM

RAMOWY PROGRAM DNIA II

Szczegółowy program zaprezentujemy wkrótce!

 • Wpływ regulacji międzynarodowych na uszczelnienie systemu podatkowego w Polsce – teoretyczne możliwości i praktyczne problemy
 • Nowe regulacje w zakresie cen transferowych i odpowiedzialności karno-skarbowej
 • Zmiany podatkowe po kryzysie a przyszłość przedsiębiorcy
 • Wpływ tarczy antykryzysowej na sytuację finansową i podatkową firm
 • Zmiany w podatku VAT – Quick fixes
 • Podatki a płynność finansowa firmy
 • Nowa struktura JPK_V7 – wyzwania i zagrożenia związane z przystosowaniem do nowego standardu ewidencji VAT i jak nimi zarządzić

16:30

Zakończenie konferencji

PRELEGENCI

JUŻ WKRÓTCE PRZEDSTAWIMY PRELEGENTÓW II OGÓLNOPOLSKIEGO FORUM DYREKTORÓW FINANSOWYCH

PARTNERZY

Olesiński & Wspólnicy to nowoczesna prawno-podatkowa firma doradcza. Wspieramy biznes, realizując projekty prawne, podatkowe, analityczne i księgowe. Łączymy różne, często odległe od siebie kompetencje, tworząc zespoły dedykowane konkretnym projektom, a nie wyłącznie wąskim dziedzinom prawa czy podatków. Stawiamy na ścisłą współpracę specjalistów z naszych biur we Wrocławiu, Warszawie, Gliwicach i Krakowie oraz w ramach Grupy O&W i wieloletniego, sprawdzonego networku międzynarodowego. Wzrastamy organicznie – od 15 lat - i wciąż nie zwalniamy tempa. Dziś O&W to 150 specjalistów, ponad 300 aktywnych Klientów i kilkadziesiąt obszarów specjalizacji.

AXELO Prawo i Podatki dla Biznesu jest stabilnie rozwijającą się kancelarią świadczącą kompleksowe doradztwo z zakresu prawa i podatków. Dobrze rozumiemy biznesowe potrzeby naszych Klientów, ale także dbamy o to, aby dostarczać skuteczne rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo bieżącej działalności naszych Klientów oraz minimalizujące możliwe ryzyka w przyszłości. W ramach stałej kompleksowej obsługi doradczej pomagamy w sprawach z zakresu prawa cywilnego, prawa administracyjnego, prawa gospodarczego, prawa podatkowego, indywidualnego oraz zbiorowego prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, prawa zamówień publicznych. Zapewniamy obsługę sporów sądowych i sądowo-administracyjnych oraz reprezentację przed instytucjami państwowymi. Oferujemy również doradztwo i wsparcie w realizacji projektów strategicznych m.in. z zakresu sukcesji, fuzji i przejęć (M&A), przekształceń i restrukturyzacji, procesów inwestycyjnych, projektowania i wdrażania struktur holdingowych, zarządzania prawami własności intelektualnej (IP), cen transferowych, jak również consultingu, audytów prawnych i podatkowych oraz szkoleń.

GWW jest jedną z największych firm prawniczych w Polsce, posiada biura w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu oraz w Rzeszowie. Istnieje od 1996 roku. Zatrudnia ponad 120 prawników, wśród których większość to radcowie prawni, adwokaci oraz doradcy podatkowi z wieloletnim doświadczeniem. Kancelaria prowadzi praktykę pod markami GWW Legal i GWW Tax. Praktyka podatkowa GWW od wielu lat jest uznawana za jeden z najlepszych zespołów podatkowych w Polsce, o czym świadczą rekomendacje w rankingach zarówno dla GWW, jak i indywidualne nagrody dla doradców podatkowych.

Advicero Nexia świadczy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa podatkowego, prawnego, księgowego, corporate services oraz obsługę płacowo-kadrową. Należymy do międzynarodowej sieci Nexia International – jednej z 10 największych sieci audytorskich i konsultingowych na świecie, obecnej w ponad 115 krajach. Cechujemy się indywidualnym podejściem do każdego Klienta i projektu, zawsze dopasowujemy naszą ofertę do konkretnych potrzeb. Wiemy, że każdy Klient jest inny, dlatego do każdego problemu podchodzimy elastycznie. Cenimy długofalową współpracę i rozwijamy się razem z naszymi Klientami. Klienci doceniają nasze zaangażowanie, bezpieczne rozwiązania i multidyscyplinarne podejście. Organizujemy cykliczne spotkania dla naszych Klientów, podczas których przedstawiamy najważniejsze aktualne kwestie podatkowe lub księgowe. Bierzemy aktywny udział w procesach legislacyjnych oraz uczestniczymy w roli ekspertów podczas krajowych i zagranicznych wydarzeń. Dokładamy wszelki starań, by na bieżąco informować Klientów o pojawiających się zmianach, mogących wpłynąć na ich działalność. Obszarami naszych działań jest m.in. doradztwo transakcyjne M&A, przeglądy due diligence i podatkowe, doradztwo dla funduszy inwestycyjnych oraz ventures capital, projekty w zakresie cen transferowych, korzystanie z ulg na działalność badawczo-rozwojową, procedury podatkowe, bieżące rozliczenia podatku VAT i pozostałych podatków korporacyjnych. Opracowujemy również procesy bezpieczeństwa podatkowego i planujemy dla klientów księgowe i podatkowe procesy postępowania.

REJESTRACJA

Cenę netto należy powiększyć o należny podatek VAT 23%

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Administratorem Państwa danych osobowych jest INFOR PL S.A. (więcej informacji).

KROK 1: Dane firmy i zgłaszającego

KONFERENCJA PŁATNA

1495 PLN

przy zgłoszeniu do 11.09.2020

1895 PLN

przy zgłoszeniu od 12.09.2020

OPIEKUN MERYTORYCZNY

Rafał Szary

Kierownik projektu

rafal.szary@infor.pl

+48 519 061 530

SPRZEDAŻ I WSPÓŁPRACA

22 212 13 14

PATRONI MEDIALNI

ORGANIZATOR

PARTNERZY

Copyright © 2018 IDEORIA SP. Z O.O.